hbsel-1

Robert Herder interim-trainer Boys

HARKEMA – Robert Herder is vanaf maandag de nieuwe interim-trainer van Harkemase Boys.

Op sportpark De Bosk neemt Herder het trainerschap over van Henk de Jong die – conform afspraak – tot 31 december actief blijft bij de zaterdagtopklasser. De Jong, die deel uitmaakt van de technische staf van sc Cambuur, kwam een aantal weken naar Harkemase Boys na de ziekmelding van hoofdcoach Wieb Rodenhuis.

Het is de bedoeling dat Robert Herder morgen, zaterdag 3 december, voor het eerst op De Bosk present is. Harkemase Boys speelt morgen een belangrijke competitiewedstrijd tegen Capelle. Op het Harkemaster sportpark was de oud-prof Herder ook actief als voetballer (zie foto selectie Harkemase Boys seizoen 2005/2006, waarop Robert Herder op de eerste rij zit – vierde van rechts).

Tot voor kort was Robert Herder trainer van het zaalvoetbalteam Leekster Eagles dat uitkomt in de topdivisie. Bij de club uit het Westerkwartier stapte Herder op. Daarvoor had hij twee seizoenen lang de selectie van zondagvierdeklasser Jubbega onder z’n hoede.

Foto: Archief De Feanster

Artikel geplaatst door Atze van der Ploeg op 2-12-11 22:19.

Reacties

reactie(s)

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg Nieuwe Dockumer Courant via:
Advertentie
advertentie
Nieuwswoorden